FOTOGRAFIA BIZNESOWA – COACHING

FOTOGRAFIA BIZNESOWA - COACHING

Rozwiń skrzydła przy moim wsparciu! Jako fotograf oraz doradca, przygotuję Twoją działalność do spektakularnego startu na rynku. Każde zdjęcie, które wykonuję, jest naturalne i pełne autentyczności, podkreślając Twoje zaangażowanie i pasję w tym, co robisz.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA to nie tylko wykreowany portret czy zdjęcia wizerunkowe, ale przede wszystkim magia, która przyciąga Twoich klientów – Twoje niepowtarzalne Ikigai. Przykładem  jest pan Natan MYK-MYK, który z pasji stworzył dochodowy biznes. Od skromnego poddasza do nowoczesnego laboratorium, gdzie współpracuje z Uniwersytetem w Poznaniu i prowadzi warsztaty z hodowli grzybów w całej Polsce.

Moja praca nie kończy się na robieniu zdjęć. Oferuję również WSPARCIE COACHINGOWE aby jak NAJLEPIEJ WYKORZYSTAĆ materiał zdjęciowy. Moje umiejętności motywacyjne często stają się katalizatorem dla rozwoju biznesu. Doradzam, które zdjęcia wykorzystać w materiałach reklamowych, jak efektywnie zarządzać czasem i jak przekształcać życiowe trudności w energię napędzającą Twoją pasję do osiągania sukcesów.

Dołącz do grona moich klientów i przekonaj się, jak moje wsparcie fotograficzne i coachingowe może rozwinąć Twoją działalność. Razem stworzymy coś wyjątkowego! ZAPRASZAM DO KONTAKTU. Maciej Meru Adamczewski

OPINIA MYK-MYK Natan Nowak  „Najlepsze doświadczenie fotograficzne życia. Maciej nie tylko robi wspaniałe zdjęcia produktowe oraz biznesowe, ale rozumie klienta i jego potrzeby bardziej, niż ja sam.
W każdym ruchu Macieja czuć profesjonalizm i lata doświadczeń, a jednocześnie jest najbardziej pomocnym i sympatycznym człowiekiem z jakim przyszło mi pracować.
Polecam tak bardzo, jak tylko się da!” Natan Nowak